Acuvue RevitaLens 100 ml s kutijicom
8,39 €
Zašto kupovati kod nas?
Jer imamo jedinstvene pogodnosti za vas.
-
Výdejní místa
Naručene proizvode dostavit ćemo vam na jedno od naših preuzimačkih mjesta.
-
Besplatna dostava iznad 65 €
Jednostavna dostava na Paketomat za samo 2,99 € ili na kućnu adresu od 3,49 €
-
Bonus program
Od prve kupovine dobivate bonus bodove koje možete zamijeniti za besplatne poklone.
Naručene proizvode dostavit ćemo vam na jedno od naših preuzimačkih mjesta.
Jednostavna dostava na Paketomat za samo 2,99 € ili na kućnu adresu od 3,49 €
Od prve kupovine dobivate bonus bodove koje možete zamijeniti za besplatne poklone.
Detalji o Acuvue RevitaLens 100 ml s kutijicom
Acuvue Revitalens je nova višenamjenska otopina namijenjena njezi svih vrsta mekanih kontaktnih leća, uključujući silikon-hidrogelne. S Acuvue Revitalens dobivate ista dezinfekcijska svojstva kao kod korištenja peroksidne otopine, ali s udobnošću i jednostavnošću višenamjenske otopine.
Univerzalna dezinfekcijska otopina Acuvue Revitalens namijenjena je čišćenju, dezinfekci, vlaženju, ispiranju i pohranjivanju kontaktnih leća. Otopina učinkovito uklanja površinske naslage uključujući lipide i proteine, a osim toga je vrlo nježna za oči.
Acuvue Revitalens se proizvodi modernom tehnologijom koja nudi jedinstvena dezinfekcijska svojstva i istovremeno pruža izvrsnu udobnost prilikom nošenja leća tijekom cijelog dana.
Parametri
| Specifikacije | |
|---|---|
| Težina: | 155 g |
| Ukupni volumen: | 100 ml |
| Konzervansi: |
Alexidine Polyquaternium-1 |
| Proizvođač: | AMO |
| Upotreba | |
| Tip: | Višenamjenske |
| Za tvrde kontaktne leće: | Ne |
| Za meke kontaktne leće: | Da |
| Za putovanje: | Da |
| Rok trajanja: | Najmanje 5 mjeseci |
| Rok trajanja nakon otvaranja: | 3 mjeseca |
| Dodaci | |
| Kutijica u pakiranju: | 1 |
| Ostalo | |
| Kategorija: |
Otopine Dodaci |
| Volumen kutijice: | 2 x 4.2 ml |
Komentari za Acuvue RevitaLens 100 ml s kutijicom