Armani Exchange 0AX4125SU 815887 54
Trenutno ne prodajemo ovaj proizvod.
Moglo bi vam se svidjeti i ovo
Opis proizvoda
Popularna talijanska marka Armani Exchange sinonim je za bezvremenost, jedinstvenost i moderni dizajn. Kolekcija naočala izrađena je od najkvalitetnijih materijala s jakim naglaskom na detalje i namijenjena je prvenstveno mladoj generaciji. U pristupačnoj kolekciji sunčanih naočala Armani Exchange zasigurno će se svidjeti svakom modnom entuzijastu.
Armani Exchange 0AX4125SU 815887 54 su ženske sunčane naočale.
Okvir naočala
- Crna boja okvira savršeno pristaje uz hladne nijanse puti i sa svijetlosmeđom, crnom ili svijetlo plavom kosom.
- Pravokutni okviri sunčanih naočala idealan su izbor ako imate ovalni ili okrugli oblik lica.
- Okvir sunčanih naočala izrađen je od visokokvalitetne plastike koja nudi visoku izdržljivost i udobnost tijekom nošenja.
- Originalne leće mogu se zamijeniti prilagođenim lećama raznih vrsta, sa ili bez recepta.
Leće naočala
- Sive leće naočala ublažavaju intenzitet svjetla i odlične su za oči, jer ne utječu na kontrast niti izobličuju boje.
- Leće ovih sunčanih naočala izrađene su od plastike čije su neosporne prednosti mala težina i otpornost na pucanje.
- Naočale s UV 400 pružaju 100% zaštitu od štetnog sunčevog zračenja. Leće naočala sadrže sunčani filtar kategorije 3 (propusnost svjetla 8 – 18%) – tamni filtar pogodan za intenzivno sunčevo zračenje na plaži ili u gradu.
Pribor
- Krpa koja se nalazi u pakiranju idealna je za čišćenje i njegu naočala. Neki modeli umjesto krpe mogu sadržavati tekstilnu vrećicu.
Pogledajte cijelu ponudu sunčanih naočala, gdje možete pronaći više stilova omiljenih marki.
Specifikacije proizvoda
140 mm Širina
140 mm Dužina drškice
| Leće naočala | |
|---|---|
| Polarizirane: | Ne |
| Zrcalne: | Ne |
| Gradijentne: | Ne |
| Fotokromatske: | Ne |
| Propusnost leća i kategorije filtara: | Tamne naočale pogodne za intenzivno sunčevo svjetlo — kategorija filtra 3 |
| Boja leća: | Siva |
| Visina leće: | 41 mm |
| Širina leće: | 54 mm |
| Materijal leća: | Plastika |
| UV filtar 400: | Da |
| Okviri | |
| Oblik okvira: | Pravokutne |
| Boja okvira: | Crna |
| Materijal okvira: | Plastika |
| Veličina: | M |
| Širina: | 140 mm |
| Dužina drškice: | 140 mm |
| Širina mosta: | 17 mm |
| Težina: | 93 g |
| Prilagodljivi jastučići za nos: | Ne |
| Fleksibilni zglob: | Ne |
| Dodaci | |
| Kutijica: | Ne |
| Krpa za čišćenje: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Ženske |
| Kategorija: | Sunčane naočale |
| Marka: | Armani Exchange |
| Upotreba: | Moda |
| Kod: | 0AX4125SU 815887 54 |
| Dostupno na recept: | Da |
Mi smo na Instagramu!
Dodatni savjet:
Otkrijte oblik svog lica i odaberite sunčane naočale koje mu odgovaraju
Komentari za Armani Exchange 0AX4125SU 815887 54