Marc Jacobs Marc 806/S S9E SZ 58
Trenutno ne prodajemo ovaj proizvod.
Moglo bi vam se svidjeti i ovo
Opis proizvoda
Sunčane naočale Marc Jacobs jedinstvene su i luksuzne. Rad američkog dizajnera originalan je, nepredvidiv i inspirativan. Kolekcija sunčanih naočala Marca Jacobsa odražava aktualne trendove s naglaskom na detalje.
Marc Jacobs Marc 806/S S9E SZ 58 su ženske sunčane naočale.
Iskoristite značajku virtualnog isprobavanja i pogledajte kako izgledate sa sunčanim naočalama.
Okvir naočala
- Zlatna boja okvira savršeno pristaje uz tople nijanse puti i s tamnosmeđom kosom.
- Pravokutni okviri sunčanih naočala idealan su izbor ako imate ovalni ili okrugli oblik lica.
- Okvir sunčanih naočala izrađen je od metala koji dobro drži oblik i pruža visoku stabilnost.
- Podesivi nosni jastučići omogućuju lagano podešavanje položaja i sjedenja naočala. Nosni jastučići se prilagođavaju obliku nosa i tako osiguravaju veći komfor pri nošenju. Podešavanje nosnih jastučića uvijek treba obaviti iskusni optičar kako bi se izbjegla oštećenja ili lom zbog nestručne manipulacije.
Leće naočala
- Ružičaste leće naočala ističu detalje i poboljšavaju prostornu percepciju. Blago ograničavaju razlikovanje boja.
- Leće ovih sunčanih naočala izrađene su od plastike čije su neosporne prednosti mala težina i otpornost na pucanje.
- Zrcalni sloj naočalnih leća karakterizira visoko reflektirajuća površina. Smanjuje količinu svjetlosti koja prodire u oko. Ova značajka čini zrcalne naočale iznimno prikladnima u vrlo svijetlim ili blještavim uvjetima - tijekom sunčanih ljetnih dana ili prilikom skijanja. Zrcalni premaz pruža veću udobnost vida tijekom sunčanog dana, ali može lagano iskriviti doživljaj boja.
- Naočale s UV 400 pružaju 100% zaštitu od štetnog sunčevog zračenja. Leće naočala sadrže sunčani filtar kategorije 2 (propusnost svjetla 18 – 43%) – srednje tamni filtar pogodan za umjereno jako sunčevo zračenje i za svakodnevno nošenje.
Pribor
- Naočale isporučujemo s originalnom futrolom. Boja futrole i njena izvedba mogu se razlikovati.
- Krpa koja se nalazi u pakiranju idealna je za čišćenje i njegu naočala. Neki modeli umjesto krpe mogu sadržavati tekstilnu vrećicu.
Pogledajte cijelu ponudu sunčanih naočala, gdje možete pronaći više stilova omiljenih marki.
Specifikacije proizvoda
144 mm Širina
140 mm Dužina drškice
| Leće naočala | |
|---|---|
| Polarizirane: | Ne |
| Zrcalne: | Da |
| Gradijentne: | Ne |
| Fotokromatske: | Ne |
| Propusnost leća i kategorije filtara: | Srednje tamne naočale pogodne za uobičajene ljetne dane — kategorija filtra 2 |
| Boja leća: | Ružičasta |
| Visina leće: | 38 mm |
| Širina leće: | 58 mm |
| Materijal leća: | Plastika |
| UV filtar 400: | Da |
| Okviri | |
| Oblik okvira: | Pravokutne |
| Boja okvira: | Zlatna |
| Materijal okvira: | Metal |
| Veličina: | L |
| Širina: | 144 mm |
| Dužina drškice: | 140 mm |
| Širina mosta: | 19 mm |
| Težina: | 205 g |
| Prilagodljivi jastučići za nos: | Da |
| Fleksibilni zglob: | Ne |
| Dodaci | |
| Kutijica: | Da |
| Krpa za čišćenje: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Ženske |
| Kategorija: | Sunčane naočale |
| Marka: | Marc Jacobs |
| Upotreba: | Moda |
| Kod: | 806/S S9E SZ 58 |
Mi smo na Instagramu!
Dodatni savjet:
Otkrijte oblik svog lica i odaberite sunčane naočale koje mu odgovaraju
Komentari za Marc Jacobs Marc 806/S S9E SZ 58