Michael Kors Bierzo 0MK4140U 3005 54
  • Michael Kors Bierzo 0MK4140U 3005 54 43976
  • Michael Kors Bierzo 0MK4140U 3005 54 43977
  • Dimenzije okvira
  • Dimenzije okvira
Besplatna dostava!
Okviri na skladištu. Gotove naočale šaljemo od 19. 05.
30-dnevno jamstvo povrata novca
Odaberite parametre
Veličina
M (54 mm)
Lentiamo koristi samo prvoklasne leće
  • Bez odsjaja i nečistoća
  • Lagane, ali otporne
  • 100% UV zaštita
    Naše leće pružaju 100% zaštitu od UV zračenja.
Zašto kupovati kod nas?
Jer imamo jedinstvene pogodnosti za vas.
  • Autorizirani prodavač
    Ekskluzivna prodaja naočala renomiranih marki.
  • Sve na skladištu
    Dioptrijske naočale ćemo izraditi i dostaviti u roku od 6 radnih dana.
Opis proizvoda
Michael Kors Bierzo 0MK4140U 3005 54 su ženske naočale s dioptrijom.
Iskoristite značajku virtualnog isprobavanja i pogledajte kako izgledate s naočalama.
Okvir naočala
  • Pravokutni okviri idealan su izbor ako imate ovalni ili okrugli oblik lica.
Pribor
  • Naočale isporučujemo s originalnom futrolom. Boja futrole i njena izvedba mogu se razlikovati.
Ovo je medicinski proizvod. Prije uporabe pročitajte upute za uporabu.
Specifikacije proizvoda
137 mm Širina
140 mm Dužina drškice
42 mm Visina leće
54 mm Širina leće
17 mm Širina mosta
Leće naočala
Visina leće:  42 mm
Širina leće:  54 mm
Okviri
Oblik okvira:  Pravokutne
Tip okvira:  Pun rub
Boja okvira:  Crna
Materijal okvira:  Metal/Plastika
Veličina:  M
Širina:  137 mm
Dužina drškice:  140 mm
Širina mosta:  17 mm