OPTI-FREE Puremoist 90 ml s kutijicom u poklon pakiranju
Trenutno ne prodajemo ovaj proizvod.
Zašto kupovati kod nas?
Jer imamo jedinstvene pogodnosti za vas.
-
Výdejní místa
Naručene proizvode dostavit ćemo vam na jedno od naših preuzimačkih mjesta.
-
Besplatna dostava iznad 65 €
Jednostavna dostava na Paketomat za samo 2,99 € ili na kućnu adresu od 3,49 €
-
Bonus program
Od prve kupovine dobivate bonus bodove koje možete zamijeniti za besplatne poklone.
Naručene proizvode dostavit ćemo vam na jedno od naših preuzimačkih mjesta.
Jednostavna dostava na Paketomat za samo 2,99 € ili na kućnu adresu od 3,49 €
Od prve kupovine dobivate bonus bodove koje možete zamijeniti za besplatne poklone.
Detalji o OPTI-FREE Puremoist 90 ml s kutijicom u poklon pakiranju
Višenamjenska otopina OPTI-FREE PureMoist novi je proizvod tvrtke Alcon za sve mekane kontaktne leće, uključujući silikon-hidrogel leće. Jedinstvena formula pomaže zadržati vlažnost na površini leće i osigurava udobnost, posebno za osjetljive oči, do 16 sati. Otopina OPTI-FREE PureMoist univerzalna je otopina koja čisti, dezinficira, vlaži, ispire i pohranjuje kontaktne leće. Zamjenjuje originalnu otopinu EverMoist. Poklon pakiranje sadrži otopinu s kutijom, praktičnu putnu torbicu s patentnim zatvaračem i ogledalo.
Parametri
| Specifikacije | |
|---|---|
| Težina: | 210 g |
| Ukupni volumen: | 90 ml |
| Konzervansi: |
Polyquad Aldox |
| Proizvođač: | Alcon |
| Upotreba | |
| Tip: | Višenamjenske |
| Za tvrde kontaktne leće: | Ne |
| Za meke kontaktne leće: | Da |
| Za putovanje: | Da |
| Rok trajanja nakon otvaranja: | 6 mjeseci |
| Dodaci | |
| Kutijica u pakiranju: | 1 |
| Ostalo | |
| Kategorija: |
Otopine Dodaci |
| Volumen kutijice: | 2 x 4.2 ml |
Komentari za OPTI-FREE Puremoist 90 ml s kutijicom u poklon pakiranju