OPTI-FREE PureMoist 2 x 300 ml s kutijicama
Trenutno ne prodajemo ovaj proizvod.
- OPTI-FREE PureMoist 3 x 300 ml s kutijicama – 38,99 € (uštedite 0,39 €)
- OPTI-FREE PureMoist 4 x 300 ml s kutijicama – 47,99 € (uštedite 1,99 €)
Zašto kupovati kod nas?
Jer imamo jedinstvene pogodnosti za vas.
-
Výdejní místa
Naručene proizvode dostavit ćemo vam na jedno od naših preuzimačkih mjesta.
-
Besplatna dostava iznad 65 €
Jednostavna dostava na Paketomat za samo 2,99 € ili na kućnu adresu od 3,49 €
-
Bonus program
Od prve kupovine dobivate bonus bodove koje možete zamijeniti za besplatne poklone.
Naručene proizvode dostavit ćemo vam na jedno od naših preuzimačkih mjesta.
Jednostavna dostava na Paketomat za samo 2,99 € ili na kućnu adresu od 3,49 €
Od prve kupovine dobivate bonus bodove koje možete zamijeniti za besplatne poklone.
Detalji o OPTI-FREE PureMoist 2 x 300 ml s kutijicama
Novitet. Višenamjenska otopina OPTI-FREE PureMoist novi je proizvod tvrtke Alcon za sve mekane kontaktne leće, uključujući silikon-hidrogelne. Jedinstvena formula pomaže u zadržavanju vlage na površini leće i osigurava udobnost nošenja posebno za osjetljive oči do 16 sati. Otopina OPTI-FREE PureMoist univerzalna je otopina koja čisti, dezinficira, vlaži, ispire i pohranjuje kontaktne leće. Zamjenjuje originalnu otopinu EverMoist.
Parametri
| Specifikacije | |
|---|---|
| Težina: | 735 g |
| Ukupni volumen: | 600 ml |
| Konzervansi: |
Polyquad Aldox |
| Proizvođač: | Alcon |
| Upotreba | |
| Tip: | Višenamjenske |
| Za tvrde kontaktne leće: | Ne |
| Za meke kontaktne leće: | Da |
| Za putovanje: | Ne |
| Rok trajanja: | Najmanje 15 mjeseci |
| Rok trajanja nakon otvaranja: | 6 mjeseci |
| Dodaci | |
| Kutijica u pakiranju: | 2 |
| Ostalo | |
| Kategorija: |
Otopine Dodaci Kompleti otopina |
| Volumen kutijice: | 2 x 4.2 ml |
Komentari za OPTI-FREE PureMoist 2 x 300 ml s kutijicama