ReNu MultiPlus Flight Pack 100 ml s kutijicom
8,39 €
Zašto kupovati kod nas?
Jer imamo jedinstvene pogodnosti za vas.
-
Výdejní místa
Naručene proizvode dostavit ćemo vam na jedno od naših preuzimačkih mjesta.
-
Besplatna dostava iznad 65 €
Jednostavna dostava na Paketomat za samo 2,99 € ili na kućnu adresu od 3,49 €
-
Bonus program
Od prve kupovine dobivate bonus bodove koje možete zamijeniti za besplatne poklone.
Naručene proizvode dostavit ćemo vam na jedno od naših preuzimačkih mjesta.
Jednostavna dostava na Paketomat za samo 2,99 € ili na kućnu adresu od 3,49 €
Od prve kupovine dobivate bonus bodove koje možete zamijeniti za besplatne poklone.
Detalji o ReNu MultiPlus Flight Pack 100 ml s kutijicom
Otopina ReNu MultiPlus tvrtke Bausch & Lomb višenamjenska je otopina s Hydranatom, namijenjena za cjelovitu njegu svih vrsta mekanih kontaktnih leća. Ova višenamjenska otopina ispire, dezinficira i istovremeno hidrira leće te uklanja naslage proteina i lipida sadržane u suzama. Sastav ove otopine sadrži i bornu kiselinu koja izjednačava narušeni pH na kontaktnim lećama. Tvar Poloxamine uklanja vanjske ostatke staničnih tkiva.
Parametri
| Specifikacije | |
|---|---|
| Težina: | 152 g |
| Ukupni volumen: | 100 ml |
| Konzervansi: |
Polyaminopropyl Biguanide Sorbic Acid Edetate Disodium Poloxamine |
| Proizvođač: | Bausch & Lomb |
| Upotreba | |
| Tip: | Višenamjenske |
| Za tvrde kontaktne leće: | Ne |
| Za meke kontaktne leće: | Da |
| Za putovanje: | Da |
| Rok trajanja: | Najmanje 20 mjeseci |
| Rok trajanja nakon otvaranja: | 3 mjeseca |
| Dodaci | |
| Kutijica u pakiranju: | 1 |
| Ostalo | |
| Kategorija: |
Otopine Dodaci |
| Volumen kutijice: | 2 x 3.9 ml |
Komentari za ReNu MultiPlus Flight Pack 100 ml s kutijicom