ReNu MultiPlus 360 ml s kutijicom
12,59 €
- ReNu MultiPlus 2 x 360 ml s kutijicama – 24,19 € (uštedite 0,99 €)
- ReNu MultiPlus 3 x 360 ml s kutijicama – 35,19 € (uštedite 2,58 €)
Zašto kupovati kod nas?
Jer imamo jedinstvene pogodnosti za vas.
-
Výdejní místa
Naručene proizvode dostavit ćemo vam na jedno od naših preuzimačkih mjesta.
-
Besplatna dostava iznad 65 €
Jednostavna dostava na Paketomat za samo 2,99 € ili na kućnu adresu od 3,49 €
-
Bonus program
Od prve kupovine dobivate bonus bodove koje možete zamijeniti za besplatne poklone.
Naručene proizvode dostavit ćemo vam na jedno od naših preuzimačkih mjesta.
Jednostavna dostava na Paketomat za samo 2,99 € ili na kućnu adresu od 3,49 €
Od prve kupovine dobivate bonus bodove koje možete zamijeniti za besplatne poklone.
Detalji o ReNu MultiPlus 360 ml s kutijicom
Otopina ReNu MultiPlus 360 ml tvrtke Bausch & Lomb višenamjenska je otopina s Hydranatom, namijenjena potpunoj njezi svih vrsta mekanih kontaktnih leća. Ova višenamjenska otopina ispire, dezinficira, a istovremeno vlaži leće i uklanja nataložene proteine i lipide sadržane u suzama. Sastav ove otopine također uključuje borovu kiselinu, koja uravnotežuje poremećeni pH na kontaktnim lećama. Tvar poloksamin uklanja vanjske ostatke staničnih tkiva.
Parametri
| Specifikacije | |
|---|---|
| Težina: | 451 g |
| Ukupni volumen: | 360 ml |
| Konzervansi: |
Polyaminopropyl Biguanide Sorbic Acid Edetate Disodium Poloxamine |
| Proizvođač: | Bausch & Lomb |
| Upotreba | |
| Tip: | Višenamjenske |
| Za tvrde kontaktne leće: | Ne |
| Za meke kontaktne leće: | Da |
| Za putovanje: | Ne |
| Rok trajanja: | Najmanje 19 mjeseci |
| Rok trajanja nakon otvaranja: | 3 mjeseca |
| Dodaci | |
| Kutijica u pakiranju: | 1 |
| Ostalo | |
| Kategorija: |
Otopine Dodaci |
| Volumen kutijice: | 2 x 3.9 ml |
Komentari za ReNu MultiPlus 360 ml s kutijicom