SOLOCARE AQUA 2 x 360 ml s kutijicama
23,09 €
- SOLOCARE AQUA 3 x 360 ml s kutijicama – 33,99 € (uštedite 1,09 €)
- SOLOCARE AQUA 4 x 360 ml s kutijicama – 43,99 € (uštedite 2,19 €)
Zašto kupovati kod nas?
Jer imamo jedinstvene pogodnosti za vas.
-
Výdejní místa
Naručene proizvode dostavit ćemo vam na jedno od naših preuzimačkih mjesta.
-
Besplatna dostava iznad 65 €
Jednostavna dostava na Paketomat za samo 2,99 € ili na kućnu adresu od 3,49 €
-
Bonus program
Od prve kupovine dobivate bonus bodove koje možete zamijeniti za besplatne poklone.
Naručene proizvode dostavit ćemo vam na jedno od naših preuzimačkih mjesta.
Jednostavna dostava na Paketomat za samo 2,99 € ili na kućnu adresu od 3,49 €
Od prve kupovine dobivate bonus bodove koje možete zamijeniti za besplatne poklone.
Detalji o SOLOCARE AQUA 2 x 360 ml s kutijicama
Otopina SOLOCARE AQUA 2 × 360 ml s kutijicama je višenamjenska otopina tvrtke Menicon, namijenjena za čišćenje, dezinfekciju, ispiranje, pohranu i vlaženje kontaktnih leća. Korisnici će posebno cijeniti modernu metodu vlaženja zahvaljujući kojoj kontaktne leće mogu ostati dovoljno hidrirane tijekom cijelog dana. Nova vrsta patentnog čepa. Nezategnut čep ima svoje opravdanje, nije greška. Ne zatežite! Kada se zategne, čep se ošteti.
Parametri
| Specifikacije | |
|---|---|
| Težina: | 906 g |
| Ukupni volumen: | 720 ml |
| Konzervansi: | Polyhexanide |
| Proizvođač: | Menicon |
| Upotreba | |
| Tip: | Višenamjenske |
| Za tvrde kontaktne leće: | Ne |
| Za meke kontaktne leće: | Da |
| Za putovanje: | Ne |
| Rok trajanja: | Najmanje 26 mjeseci |
| Rok trajanja nakon otvaranja: | 3 mjeseca |
| Dodaci | |
| Kutijica u pakiranju: | 2 |
| Ostalo | |
| Kategorija: |
Otopine Dodaci Kompleti otopina |
| Volumen kutijice: | 10 ml |
Komentari za SOLOCARE AQUA 2 x 360 ml s kutijicama