AOSEPT PLUS s Hydraglyde 5 x 360 ml s kutijicama - DE
Ovaj proizvod više ne prodajemo.
Zašto kupovati kod nas?
Jer imamo jedinstvene pogodnosti za vas.
-
Výdejní místa
Naručene proizvode dostavit ćemo vam na jedno od naših preuzimačkih mjesta.
-
Besplatna dostava iznad 65 €
Jednostavna dostava na Paketomat za samo 2,99 € ili na kućnu adresu od 3,49 €
-
Bonus program
Od prve kupovine dobivate bonus bodove koje možete zamijeniti za besplatne poklone.
Naručene proizvode dostavit ćemo vam na jedno od naših preuzimačkih mjesta.
Jednostavna dostava na Paketomat za samo 2,99 € ili na kućnu adresu od 3,49 €
Od prve kupovine dobivate bonus bodove koje možete zamijeniti za besplatne poklone.
Detalji o AOSEPT PLUS s Hydraglyde 5 x 360 ml s kutijicama - DE
Otopina AOSEPT PLUS s HydraGlyde je otopina za njegu svih vrsta kontaktnih leća, uključujući i silikon-hidrogelne. Temelji se na principu kemijske reakcije vodikovog peroksida, pri čemu se kontaktne leće rješavaju naslaga, ostalih nečistoća i dezinficiraju samo nekoliko sati tekuće kemijske reakcije. AOSEPT PLUS s HydraGlyde u sebi objedinjuje prednosti peroksidne otopine AOSEPT PLUS i nove tehnologije HydraGlyde. To znači da savršeno čisti, a istovremeno savršeno hidratizira leće i osigurava dugotrajnu udobnost tijekom cijelog dana. Pažljivo pročitajte uputu o lijeku. Neutralizirana otopina ne smije doći u dodir s okom!
Kako koristiti peroksidnu otopinu AOSEPT® PLUS with HydraGlyde®
Parametri
| Specifikacije | |
|---|---|
| Težina: | 2265 g |
| Ukupni volumen: | 1800 ml |
| Konzervansi: | Ne |
| Proizvođač: | Alcon |
| Upotreba | |
| Tip: | Peroksidne |
| Za tvrde kontaktne leće: | Da |
| Za meke kontaktne leće: | Da |
| Za putovanje: | Ne |
| Rok trajanja: | Najmanje 19 mjeseci |
| Rok trajanja nakon otvaranja: | 3 mjeseca |
| Dodaci | |
| Kutijica u pakiranju: | 5 |
| Ostalo | |
| Kategorija: |
Otopine Dodaci Kompleti otopina |
| Volumen kutijice: | 10 ml |
Komentari za AOSEPT PLUS s Hydraglyde 5 x 360 ml s kutijicama - DE