Armani Exchange 0AX2034S 60636G 59
Zašto kupovati kod nas?
Jer imamo jedinstvene pogodnosti za vas.
-
Autorizirani prodavač
Ekskluzivna prodaja naočala renomiranih marki.
-
Sve na skladištu
Naočale će vam biti dostavljene u roku od 3 radna dana.
-
Besplatna dostava iznad 65,00 €
Besplatna dostava za narudžbe dioptrijskih i sunčanih naočala iznad 65,00 €
Ekskluzivna prodaja naočala renomiranih marki.
Naočale će vam biti dostavljene u roku od 3 radna dana.
Besplatna dostava za narudžbe dioptrijskih i sunčanih naočala iznad 65,00 €
Opis proizvoda
Popularna talijanska marka Armani Exchange sinonim je za bezvremenost, jedinstvenost i moderni dizajn. Kolekcija naočala izrađena je od najkvalitetnijih materijala s jakim naglaskom na detalje i namijenjena je prvenstveno mladoj generaciji. U pristupačnoj kolekciji sunčanih naočala Armani Exchange zasigurno će se svidjeti svakom modnom entuzijastu.
Armani Exchange 0AX2034S 60636G 59 su unisex sunčane naočale.
Okvir naočala
- Crna boja okvira savršeno pristaje uz hladne nijanse puti i sa svijetlosmeđom, crnom ili svijetlo plavom kosom.
- Okviri sunčanih naočala u obliku pilota idealan su izbor ako imate četvrtasti, ovalni ili trokutasti oblik lica.
- Okvir sunčanih naočala izrađen je kombinacijom metala i plastike što osigurava visoku otpornost i stabilnost.
- Podesivi nosni jastučići omogućuju lagano podešavanje položaja i sjedenja naočala. Nosni jastučići se prilagođavaju obliku nosa i tako osiguravaju veći komfor pri nošenju. Podešavanje nosnih jastučića uvijek treba obaviti iskusni optičar kako bi se izbjegla oštećenja ili lom zbog nestručne manipulacije.
Leće naočala
- Sive leće naočala ublažavaju intenzitet svjetla i odlične su za oči, jer ne utječu na kontrast niti izobličuju boje.
- Leće ovih sunčanih naočala izrađene su od plastike čije su neosporne prednosti mala težina i otpornost na pucanje.
- Zrcalni sloj naočalnih leća karakterizira visoko reflektirajuća površina. Smanjuje količinu svjetlosti koja prodire u oko. Ova značajka čini zrcalne naočale iznimno prikladnima u vrlo svijetlim ili blještavim uvjetima - tijekom sunčanih ljetnih dana ili prilikom skijanja. Zrcalni premaz pruža veću udobnost vida tijekom sunčanog dana, ali može lagano iskriviti doživljaj boja.
- Naočale s UV 400 pružaju 100% zaštitu od štetnog sunčevog zračenja. Leće naočala sadrže sunčani filtar kategorije 3 (propusnost svjetla 8 – 18%) – tamni filtar pogodan za intenzivno sunčevo zračenje na plaži ili u gradu.
Pribor
- Krpa koja se nalazi u pakiranju idealna je za čišćenje i njegu naočala. Neki modeli umjesto krpe mogu sadržavati tekstilnu vrećicu.
Pogledajte cijelu ponudu sunčanih naočala, gdje možete pronaći više stilova omiljenih marki.
Specifikacije proizvoda
136 mm Širina
145 mm Dužina drškice
| Leće naočala | |
|---|---|
| Polarizirane: | Ne |
| Zrcalne: | Da |
| Gradijentne: | Ne |
| Fotokromatske: | Ne |
| Propusnost leća i kategorije filtara: | Tamne naočale pogodne za intenzivno sunčevo svjetlo — kategorija filtra 3 |
| Boja leća: | Siva |
| Visina leće: | 49 mm |
| Širina leće: | 59 mm |
| Materijal leća: | Plastika |
| UV filtar 400: | Da |
| Okviri | |
| Oblik okvira: | Pilot |
| Boja okvira: | Crna |
| Materijal okvira: | Metal/Plastika |
| Veličina: | M |
| Širina: | 136 mm |
| Dužina drškice: | 145 mm |
| Širina mosta: | 14 mm |
| Težina: | 90 g |
| Prilagodljivi jastučići za nos: | Da |
| Fleksibilni zglob: | Ne |
| Dodaci | |
| Kutijica: | Ne |
| Krpa za čišćenje: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Unisex |
| Kategorija: | Sunčane naočale |
| Marka: | Armani Exchange |
| Upotreba: | Moda |
| Kod: | 0AX2034S 60636G 59 |
Mi smo na Instagramu!
Dodatni savjet:
Otkrijte oblik svog lica i odaberite sunčane naočale koje mu odgovaraju
Komentari za Armani Exchange 0AX2034S 60636G 59