Armani Exchange 0AX4145S 807873 57
  • Armani Exchange 0AX4145S 807873 57 37552
  • Armani Exchange 0AX4145S 807873 57 37553
  • Dimenzije okvira
  • Dimenzije okvira
Besplatna dostava!
Na skladištu. Šaljemo 14. 05.
30-dnevno jamstvo povrata novca
Odaberite parametre
Veličina
L (57 mm)
Zašto kupovati kod nas?
Jer imamo jedinstvene pogodnosti za vas.
  • Autorizirani prodavač
    Ekskluzivna prodaja naočala renomiranih marki.
  • Sve na skladištu
    Naočale će vam biti dostavljene u roku od 3 radna dana.
Opis proizvoda
Armani Exchange 0AX4145S 807873 57 su muške sunčane naočale.
Iskoristite značajku virtualnog isprobavanja i pogledajte kako izgledate sa sunčanim naočalama.
Okvir naočala
  • Pravokutni okviri sunčanih naočala idealan su izbor ako imate ovalni ili okrugli oblik lica.
Leće naočala
Pribor
Pogledajte cijelu ponudu sunčanih naočala, gdje možete pronaći više stilova omiljenih marki.
Specifikacije proizvoda
142 mm Širina
145 mm Dužina drškice
43 mm Visina leće
57 mm Širina leće
19 mm Širina mosta
Leće naočala
Polarizirane:  Ne
Zrcalne:  Ne
Gradijentne:  Ne
Fotokromatske:  Ne
Boja leća:  Smeđa
Visina leće:  43 mm
Širina leće:  57 mm
Materijal leća:  Plastika
UV filtar 400:  Da
Okviri
Oblik okvira:  Pravokutne
Boja okvira:  Crna
Materijal okvira:  Plastika
Veličina:  L
Širina:  142 mm
Dužina drškice:  145 mm
Širina mosta:  19 mm