Biotrue Multi-Purpose 2 x 300 ml s kutijicama - DE
Ovaj proizvod više ne prodajemo.
Zašto kupovati kod nas?
Jer imamo jedinstvene pogodnosti za vas.
-
Výdejní místa
Naručene proizvode dostavit ćemo vam na jedno od naših preuzimačkih mjesta.
-
Besplatna dostava iznad 65 €
Jednostavna dostava na Paketomat za samo 2,99 € ili na kućnu adresu od 3,49 €
-
Bonus program
Od prve kupovine dobivate bonus bodove koje možete zamijeniti za besplatne poklone.
Naručene proizvode dostavit ćemo vam na jedno od naših preuzimačkih mjesta.
Jednostavna dostava na Paketomat za samo 2,99 € ili na kućnu adresu od 3,49 €
Od prve kupovine dobivate bonus bodove koje možete zamijeniti za besplatne poklone.
Detalji o Biotrue Multi-Purpose 2 x 300 ml s kutijicama - DE
Biotrue Multi-Purpose je višenamjenska otopina namijenjena čišćenju, dezinfekciji, vlaženju, ispiranju i čuvanju svih mekanih kontaktnih leća, uključujući silikon-hidrogelne.
Univerzalna otopina Biotrue Multi-Purpose koristi biološki inspirirana poboljšanja – koristi lubrikant čiji je pH uravnotežen na usporedivu razinu kao kod zdravih suza, oblaže leće hidratantnim slojem za udobnije nošenje i zadržava aktivnost nekih korisnih proteina koji su prisutni u suzama.
Biotrue Multi-Purpose pomaže u održavanju kontaktnih leća vlažnima do 20 sati, čime doprinosi visokoj udobnosti pri nošenju. Otopina Biotrue Multi-Purpose kombinira jedinstvene inovacije inspirirane fiziologijom očiju s dvostrukim sustavom dezinfekcije.
Parametri
| Specifikacije | |
|---|---|
| Težina: | 740 g |
| Ukupni volumen: | 600 ml |
| Konzervansi: |
Polyaminopropyl Biguanide Boric Acid |
| Proizvođač: | Bausch & Lomb |
| Upotreba | |
| Tip: | Višenamjenske |
| Za tvrde kontaktne leće: | Ne |
| Za meke kontaktne leće: | Da |
| Za putovanje: | Ne |
| Rok trajanja: | Najmanje 21 mjeseci |
| Rok trajanja nakon otvaranja: | 3 mjeseca |
| Dodaci | |
| Kutijica u pakiranju: | 2 |
| Ostalo | |
| Kategorija: |
Otopine Dodaci Kompleti otopina |
| Volumen kutijice: | 2 x 4.2 ml |
Komentari za Biotrue Multi-Purpose 2 x 300 ml s kutijicama - DE