Biotrue Multi-Purpose 3 x 300 ml s kutijicama - DE
Ovaj proizvod više ne prodajemo.
Zašto kupovati kod nas?
Jer imamo jedinstvene pogodnosti za vas.
-
Výdejní místa
Naručene proizvode dostavit ćemo vam na jedno od naših preuzimačkih mjesta.
-
Besplatna dostava iznad 65 €
Jednostavna dostava na Paketomat za samo 2,99 € ili na kućnu adresu od 3,49 €
-
Bonus program
Od prve kupovine dobivate bonus bodove koje možete zamijeniti za besplatne poklone.
Naručene proizvode dostavit ćemo vam na jedno od naših preuzimačkih mjesta.
Jednostavna dostava na Paketomat za samo 2,99 € ili na kućnu adresu od 3,49 €
Od prve kupovine dobivate bonus bodove koje možete zamijeniti za besplatne poklone.
Detalji o Biotrue Multi-Purpose 3 x 300 ml s kutijicama - DE
Biotrue Multi-Purpose višenamjenska je otopina namijenjena čišćenju, dezinfekciji, vlaženju, ispiranju i pohrani svih mekanih kontaktnih leća, uključujući silikon-hidrogel leće.
Univerzalna otopina Biotrue Multi-Purpose koristi biološki inspirirana poboljšanja – koristi lubrikant čiji je pH uravnotežen na usporedivu razinu kao zdrave suze, oblaže leće hidratantnim slojem za ugodnije nošenje i čuva aktivnost nekih korisnih proteina prisutnih u suzama.
Biotrue Multi-Purpose pomaže održati kontaktne leće vlažnima do 20 sati, pridonoseći visokoj udobnosti tijekom nošenja. Otopina Biotrue Multi-Purpose kombinira jedinstvene inovacije inspirirane fiziologijom oka s dvostrukim sustavom dezinfekcije.
Parametri
| Specifikacije | |
|---|---|
| Težina: | 1110 g |
| Ukupni volumen: | 900 ml |
| Konzervansi: |
Polyaminopropyl Biguanide Boric Acid |
| Proizvođač: | Bausch & Lomb |
| Upotreba | |
| Tip: | Višenamjenske |
| Za tvrde kontaktne leće: | Ne |
| Za meke kontaktne leće: | Da |
| Za putovanje: | Ne |
| Rok trajanja: | Najmanje 21 mjeseci |
| Rok trajanja nakon otvaranja: | 3 mjeseca |
| Dodaci | |
| Kutijica u pakiranju: | 3 |
| Ostalo | |
| Kategorija: |
Otopine Dodaci Kompleti otopina |
| Volumen kutijice: | 2 x 4.2 ml |
Komentari za Biotrue Multi-Purpose 3 x 300 ml s kutijicama - DE