Biotrue Multi-Purpose 300 ml s kutijicom - DE
Ovaj proizvod više ne prodajemo.
Zašto kupovati kod nas?
Jer imamo jedinstvene pogodnosti za vas.
-
Výdejní místa
Naručene proizvode dostavit ćemo vam na jedno od naših preuzimačkih mjesta.
-
Besplatna dostava iznad 65 €
Jednostavna dostava na Paketomat za samo 2,99 € ili na kućnu adresu od 3,49 €
-
Bonus program
Od prve kupovine dobivate bonus bodove koje možete zamijeniti za besplatne poklone.
Naručene proizvode dostavit ćemo vam na jedno od naših preuzimačkih mjesta.
Jednostavna dostava na Paketomat za samo 2,99 € ili na kućnu adresu od 3,49 €
Od prve kupovine dobivate bonus bodove koje možete zamijeniti za besplatne poklone.
Detalji o Biotrue Multi-Purpose 300 ml s kutijicom - DE
Biotrue Multi-Purpose je višenamjenski rastvor za čišćenje, dezinfekciju, vlaženje, ispiranje i čuvanje svih mekanih kontaktnih sočiva, uključujući silikon-hidrogelne.
Univerzalni rastvor Biotrue Multi-Purpose koristi biološki inspirirana poboljšanja – koristi lubrikant čija je pH vrijednost uravnotežena na usporedivu razinu s onom zdravih suza, oblaže sočiva slojem za vlaženje za udobnije nošenje i održava aktivnost nekih korisnih proteina prisutnih u suzama.
Biotrue Multi-Purpose pomaže u održavanju kontaktnih sočiva vlažnima do 20 sati, čime pridonosi visokoj udobnosti nošenja. Rastvor Biotrue Multi-Purpose kombinuje jedinstvene inovacije inspirisane fiziologijom oka s dvostrukim sustavom dezinfekcije.
Parametri
| Specifikacije | |
|---|---|
| Težina: | 370 g |
| Ukupni volumen: | 300 ml |
| Konzervansi: |
Polyaminopropyl Biguanide Boric Acid |
| Proizvođač: | Bausch & Lomb |
| Upotreba | |
| Tip: | Višenamjenske |
| Za tvrde kontaktne leće: | Ne |
| Za meke kontaktne leće: | Da |
| Za putovanje: | Ne |
| Rok trajanja: | Najmanje 21 mjeseci |
| Rok trajanja nakon otvaranja: | 3 mjeseca |
| Dodaci | |
| Kutijica u pakiranju: | 1 |
| Ostalo | |
| Kategorija: |
Otopine Dodaci |
| Volumen kutijice: | 2 x 4.2 ml |
Komentari za Biotrue Multi-Purpose 300 ml s kutijicom - DE