Burberry 0BE4293 380687 56
Zašto kupovati kod nas?
Jer imamo jedinstvene pogodnosti za vas.
-
Autorizirani prodavač
Ekskluzivna prodaja naočala renomiranih marki.
-
Sve na skladištu
Naočale će vam biti dostavljene u roku od 3 radna dana.
-
Besplatna dostava iznad 65,00 €
Besplatna dostava za narudžbe dioptrijskih i sunčanih naočala iznad 65,00 €
Ekskluzivna prodaja naočala renomiranih marki.
Naočale će vam biti dostavljene u roku od 3 radna dana.
Besplatna dostava za narudžbe dioptrijskih i sunčanih naočala iznad 65,00 €
Opis proizvoda
Sunčane naočale Burberry predstavljaju spoj klasičnog i modernog stila uz zadržavanje jedinstvenosti i tradicije. Burberry je jedan od svjetskih brandova koji imaju reputaciju najviše kvalitete i bezvremenske elegancije. Prepoznatljiv uzorak ovog branda postao je karirani uzorak i logo jahača na konju s kopljem. Kolekcija naočala Burberry izuzetna je svojim izgledom, stilom i mnoštvom zanimljivih kombinacija boja koje odgovaraju svim prilikama.
Burberry 0BE4293 380687 56 su muške sunčane naočale.
Okvir naočala
- Crna boja okvira savršeno pristaje uz hladne nijanse puti i sa svijetlosmeđom, crnom ili svijetlo plavom kosom.
- Četvrtasti okviri sunčanih naočala idealan su izbor ako imate okrugli, ovalni ili trokutasti oblik lica.
- Okvir sunčanih naočala izrađen je od acetata, koji je hipoalergen, izdržljiv i udoban za nošenje.
Leće naočala
- Sive leće naočala ublažavaju intenzitet svjetla i odlične su za oči, jer ne utječu na kontrast niti izobličuju boje.
- Leće ovih sunčanih naočala izrađene su od plastike čije su neosporne prednosti mala težina i otpornost na pucanje.
- Naočale s UV 400 pružaju 100% zaštitu od štetnog sunčevog zračenja. Leće naočala sadrže sunčani filtar kategorije 3 (propusnost svjetla 8 – 18%) – tamni filtar pogodan za intenzivno sunčevo zračenje na plaži ili u gradu.
Pribor
- Naočale isporučujemo s originalnom futrolom. Boja futrole i njena izvedba mogu se razlikovati.
- Krpa koja se nalazi u pakiranju idealna je za čišćenje i njegu naočala. Neki modeli umjesto krpe mogu sadržavati tekstilnu vrećicu.
Pogledajte cijelu ponudu sunčanih naočala, gdje možete pronaći više stilova omiljenih marki.
Specifikacije proizvoda
140 mm Širina
145 mm Dužina drškice
| Leće naočala | |
|---|---|
| Polarizirane: | Ne |
| Zrcalne: | Ne |
| Gradijentne: | Ne |
| Fotokromatske: | Ne |
| Propusnost leća i kategorije filtara: | Tamne naočale pogodne za intenzivno sunčevo svjetlo — kategorija filtra 3 |
| Boja leća: | Siva |
| Visina leće: | 40 mm |
| Širina leće: | 56 mm |
| Materijal leća: | Plastika |
| UV filtar 400: | Da |
| Okviri | |
| Oblik okvira: | Četvrtaste |
| Boja okvira: | Crna |
| Materijal okvira: | Acetat |
| Veličina: | M |
| Širina: | 140 mm |
| Dužina drškice: | 145 mm |
| Širina mosta: | 17 mm |
| Težina: | 100 g |
| Prilagodljivi jastučići za nos: | Ne |
| Fleksibilni zglob: | Ne |
| Dodaci | |
| Kutijica: | Da |
| Krpa za čišćenje: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Muške |
| Kategorija: | Sunčane naočale |
| Marka: | Burberry |
| Upotreba: | Moda |
| Kod: | 0BE4293 380687 56 |
Mi smo na Instagramu!
Dodatni savjet:
Otkrijte oblik svog lica i odaberite sunčane naočale koje mu odgovaraju
Komentari za Burberry 0BE4293 380687 56