Burberry 0BE4424 40635A 52
Ovaj proizvod više ne prodajemo.
Moglo bi vam se svidjeti i ovo
Opis proizvoda
Sunčane naočale Burberry predstavljaju spoj klasičnog i modernog stila uz zadržavanje jedinstvenosti i tradicije. Burberry je jedan od svjetskih brandova koji imaju reputaciju najviše kvalitete i bezvremenske elegancije. Prepoznatljiv uzorak ovog branda postao je karirani uzorak i logo jahača na konju s kopljem. Kolekcija naočala Burberry izuzetna je svojim izgledom, stilom i mnoštvom zanimljivih kombinacija boja koje odgovaraju svim prilikama.
Burberry 0BE4424 40635A 52 su ženske sunčane naočale.
Iskoristite značajku virtualnog isprobavanja i pogledajte kako izgledate sa sunčanim naočalama.
Okvir naočala
- Smeđa boja okvira savršeno pristaje uz tople nijanse puti i sa svijetlosmeđom, crnom ili tamnoplavom kosom.
- Četvrtasti okviri sunčanih naočala idealan su izbor ako imate okrugli, ovalni ili trokutasti oblik lica.
- Okvir sunčanih naočala izrađen je od acetata, koji je hipoalergen, izdržljiv i udoban za nošenje.
Leće naočala
- Smeđe leće naočala blago blokiraju plavo svjetlo, filtriraju odsjaje i osiguravaju jasniji vid. Imaju svestranu primjenu i preporučuju se osobama koje pate od kratkovidnosti.
- Leće ovih sunčanih naočala izrađene su od plastike čije su neosporne prednosti mala težina i otpornost na pucanje.
- Zrcalni sloj naočalnih leća karakterizira visoko reflektirajuća površina. Smanjuje količinu svjetlosti koja prodire u oko. Ova značajka čini zrcalne naočale iznimno prikladnima u vrlo svijetlim ili blještavim uvjetima - tijekom sunčanih ljetnih dana ili prilikom skijanja. Zrcalni premaz pruža veću udobnost vida tijekom sunčanog dana, ali može lagano iskriviti doživljaj boja.
- Naočale s UV 400 pružaju 100% zaštitu od štetnog sunčevog zračenja. Leće naočala sadrže sunčani filtar kategorije 2 (propusnost svjetla 18 – 43%) – srednje tamni filtar pogodan za umjereno jako sunčevo zračenje i za svakodnevno nošenje.
Pribor
- Naočale isporučujemo s originalnom futrolom. Boja futrole i njena izvedba mogu se razlikovati.
- Krpa koja se nalazi u pakiranju idealna je za čišćenje i njegu naočala. Neki modeli umjesto krpe mogu sadržavati tekstilnu vrećicu.
Pogledajte cijelu ponudu sunčanih naočala, gdje možete pronaći više stilova omiljenih marki.
Specifikacije proizvoda
133 mm Širina
140 mm Dužina drškice
| Leće naočala | |
|---|---|
| Polarizirane: | Ne |
| Zrcalne: | Da |
| Gradijentne: | Ne |
| Fotokromatske: | Ne |
| Propusnost leća i kategorije filtara: | Srednje tamne naočale pogodne za uobičajene ljetne dane — kategorija filtra 2 |
| Boja leća: | Smeđa |
| Visina leće: | 41 mm |
| Širina leće: | 52 mm |
| Materijal leća: | Plastika |
| UV filtar 400: | Da |
| Okviri | |
| Oblik okvira: | Četvrtaste |
| Boja okvira: | Smeđa |
| Materijal okvira: | Acetat |
| Veličina: | M |
| Širina: | 133 mm |
| Dužina drškice: | 140 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Težina: | 330 g |
| Prilagodljivi jastučići za nos: | Ne |
| Fleksibilni zglob: | Ne |
| Dodaci | |
| Kutijica: | Da |
| Krpa za čišćenje: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Ženske |
| Kategorija: | Sunčane naočale |
| Marka: | Burberry |
| Upotreba: | Moda |
| Kod: | 0BE4424 40635A 52 |
Mi smo na Instagramu!
Dodatni savjet:
Otkrijte oblik svog lica i odaberite sunčane naočale koje mu odgovaraju
Komentari za Burberry 0BE4424 40635A 52