Furla SFU777V 0768 53
Trenutno ne prodajemo ovaj proizvod.
Moglo bi vam se svidjeti i ovo
Opis proizvoda
Sunčane naočale Furla sinonim su za majstorstvo, vrhunsku umjetničku kvalitetu, ljepotu i inovativne dizajne. Vrlo su popularne, posebno zbog visoke kvalitete, funkcionalnosti i bezvremenskog luksuznog dizajna. Kolekcija sunčanih naočala je kreativna i sofisticirana.
Furla SFU777V 0768 53 su ženske sunčane naočale.
Okvir naočala
- Crvena boja okvira savršeno pristaje uz tople nijanse puti i s crnom, sivom, bijelom ili tamnosmeđom kosom.
- Okviri sunčanih naočala Cat Eye idealan su izbor ako imate srcoliki, ovalni ili dijamantni oblik lica.
- Okvir sunčanih naočala izrađen je od visokokvalitetne plastike koja nudi visoku izdržljivost i udobnost tijekom nošenja.
Leće naočala
- Sive leće naočala ublažavaju intenzitet svjetla i odlične su za oči, jer ne utječu na kontrast niti izobličuju boje.
- Leće ovih sunčanih naočala izrađene su od plastike čije su neosporne prednosti mala težina i otpornost na pucanje.
- Naočale s UV 400 pružaju 100% zaštitu od štetnog sunčevog zračenja. Leće naočala sadrže sunčani filtar kategorije 3 (propusnost svjetla 8 – 18%) – tamni filtar pogodan za intenzivno sunčevo zračenje na plaži ili u gradu.
Pribor
- Naočale isporučujemo s originalnom futrolom. Boja futrole i njena izvedba mogu se razlikovati.
- Krpa koja se nalazi u pakiranju idealna je za čišćenje i njegu naočala. Neki modeli umjesto krpe mogu sadržavati tekstilnu vrećicu.
Pogledajte cijelu ponudu sunčanih naočala, gdje možete pronaći više stilova omiljenih marki.
Specifikacije proizvoda
141 mm Širina
140 mm Dužina drškice
| Leće naočala | |
|---|---|
| Polarizirane: | Ne |
| Zrcalne: | Ne |
| Gradijentne: | Ne |
| Fotokromatske: | Ne |
| Propusnost leća i kategorije filtara: | Tamne naočale pogodne za intenzivno sunčevo svjetlo — kategorija filtra 3 |
| Boja leća: | Siva |
| Visina leće: | 33 mm |
| Širina leće: | 53 mm |
| Materijal leća: | Plastika |
| UV filtar 400: | Da |
| Okviri | |
| Oblik okvira: | Cat Eye |
| Boja okvira: | Crvena |
| Materijal okvira: | Plastika |
| Veličina: | L |
| Širina: | 141 mm |
| Dužina drškice: | 140 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Težina: | 130 g |
| Prilagodljivi jastučići za nos: | Ne |
| Fleksibilni zglob: | Ne |
| Dodaci | |
| Kutijica: | Da |
| Krpa za čišćenje: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Ženske |
| Kategorija: | Sunčane naočale |
| Marka: | Furla |
| Upotreba: | Moda |
| Kod: | SFU777V 0768 53 |
Mi smo na Instagramu!
Dodatni savjet:
Otkrijte oblik svog lica i odaberite sunčane naočale koje mu odgovaraju
Komentari za Furla SFU777V 0768 53