Horsefeathers Archie Bike AM219A
Ovaj proizvod više ne prodajemo.
Moglo bi vam se svidjeti i ovo
Opis proizvoda
Horsefeathers je omiljeni sportski brend s korijenima u snowboard kulturi, poznat po originalnoj i modernoj streetwear modi. Kolekcija sunčanih naočala spaja suvremeni dizajn s funkcionalnošću za svakodnevno nošenje i aktivan stil života. Sunčane naočale Horsefeathers savršeno nadopunjuju svaki outfit, za sport, grad ili slobodno vrijeme.
Horsefeathers Archie Bike AM219A su unisex sunčane naočale.
Okvir naočala
- Crna boja okvira savršeno pristaje uz hladne nijanse puti i sa svijetlosmeđom, crnom ili svijetlo plavom kosom.
- Pravokutni okviri sunčanih naočala idealan su izbor ako imate ovalni ili okrugli oblik lica.
- Okvir sunčanih naočala izrađen je od hipoalergenog materijala Grilamid TR90, koji je lagan i vrlo fleksibilan kako bi pružio individualnije pristajanje.
Leće naočala
- Zelene leće naočala ublažavaju intenzitet svjetla i odlične su za oči, jer ne utječu na kontrast niti izobličuju boje.
- Leće ovih sunčanih naočala izrađene su od plastike čije su neosporne prednosti mala težina i otpornost na pucanje.
- Zrcalni sloj naočalnih leća karakterizira visoko reflektirajuća površina. Smanjuje količinu svjetlosti koja prodire u oko. Ova značajka čini zrcalne naočale iznimno prikladnima u vrlo svijetlim ili blještavim uvjetima - tijekom sunčanih ljetnih dana ili prilikom skijanja. Zrcalni premaz pruža veću udobnost vida tijekom sunčanog dana, ali može lagano iskriviti doživljaj boja.
- Naočale s UV 400 pružaju 100% zaštitu od štetnog sunčevog zračenja. Leće naočala sadrže sunčani filtar kategorije 2 (propusnost svjetla 18 – 43%) – srednje tamni filtar pogodan za umjereno jako sunčevo zračenje i za svakodnevno nošenje.
Pribor
- Naočale isporučujemo s originalnom futrolom. Boja futrole i njena izvedba mogu se razlikovati.
- Krpa koja se nalazi u pakiranju idealna je za čišćenje i njegu naočala. Neki modeli umjesto krpe mogu sadržavati tekstilnu vrećicu.
Pogledajte cijelu ponudu sunčanih naočala, gdje možete pronaći više stilova omiljenih marki.
Specifikacije proizvoda
137 mm Širina
145 mm Dužina drškice
| Leće naočala | |
|---|---|
| Polarizirane: | Ne |
| Zrcalne: | Da |
| Gradijentne: | Ne |
| Fotokromatske: | Ne |
| Propusnost leća i kategorije filtara: | Srednje tamne naočale pogodne za uobičajene ljetne dane — kategorija filtra 2 |
| Boja leća: | Zelena |
| Visina leće: | 53 mm |
| Širina leće: | 72 mm |
| Materijal leća: | Plastika |
| UV filtar 400: | Da |
| Okviri | |
| Oblik okvira: | Pravokutne |
| Boja okvira: | Crna |
| Materijal okvira: | Grilamid TR90 |
| Veličina: | M |
| Širina: | 137 mm |
| Dužina drškice: | 145 mm |
| Širina mosta: | 16 mm |
| Težina: | 125 g |
| Prilagodljivi jastučići za nos: | Ne |
| Fleksibilni zglob: | Ne |
| Dodaci | |
| Kutijica: | Da |
| Krpa za čišćenje: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Unisex |
| Kategorija: | Sunčane naočale |
| Marka: | Horsefeathers |
| Upotreba: | Sport |
| Pogodno za sport: | Golf, Trčanje, Planinarenje |
| Kod: | Archie Bike AM219A |
Mi smo na Instagramu!
Dodatni savjet:
Otkrijte oblik svog lica i odaberite sunčane naočale koje mu odgovaraju
Komentari za Horsefeathers Archie Bike AM219A