OPTI-FREE Express 355 ml s kutijicom - DE
Ovaj proizvod više ne prodajemo.
Zašto kupovati kod nas?
Jer imamo jedinstvene pogodnosti za vas.
-
Výdejní místa
Naručene proizvode dostavit ćemo vam na jedno od naših preuzimačkih mjesta.
-
Besplatna dostava iznad 65 €
Jednostavna dostava na Paketomat za samo 2,99 € ili na kućnu adresu od 3,49 €
-
Bonus program
Od prve kupovine dobivate bonus bodove koje možete zamijeniti za besplatne poklone.
Naručene proizvode dostavit ćemo vam na jedno od naših preuzimačkih mjesta.
Jednostavna dostava na Paketomat za samo 2,99 € ili na kućnu adresu od 3,49 €
Od prve kupovine dobivate bonus bodove koje možete zamijeniti za besplatne poklone.
Detalji o OPTI-FREE Express 355 ml s kutijicom - DE
Otopina OPTI-FREE Express 355 ml s kutijom jedna je od najčešće korištenih višenamjenskih otopina za mekane kontaktne leće. Dezinficira, vlaži i uklanja naslage različitih vrsta s kontaktnih leća. Također se koristi za ispiranje i pohranjivanje kontaktnih leća.
Parametri
| Specifikacije | |
|---|---|
| Težina: | 429 g |
| Ukupni volumen: | 355 ml |
| Konzervansi: |
Polyquad Aldox |
| Proizvođač: | Alcon |
| Upotreba | |
| Tip: | Višenamjenske |
| Za tvrde kontaktne leće: | Ne |
| Za meke kontaktne leće: | Da |
| Za putovanje: | Ne |
| Rok trajanja: | Najmanje 14 mjeseci |
| Rok trajanja nakon otvaranja: | 6 mjeseci |
| Dodaci | |
| Kutijica u pakiranju: | 1 |
| Ostalo | |
| Kategorija: |
Otopine Dodaci |
| Volumen kutijice: | 2 x 4.2 ml |
Komentari za OPTI-FREE Express 355 ml s kutijicom - DE