Prada Linea Rossa 0PS B11SU 1BO40Z 57
Zašto kupovati kod nas?
Jer imamo jedinstvene pogodnosti za vas.
-
Autorizirani prodavač
Ekskluzivna prodaja naočala renomiranih marki.
-
Sve na skladištu
Naočale će vam biti dostavljene u roku od 3 radna dana.
-
Besplatna dostava iznad 65,00 €
Besplatna dostava za narudžbe dioptrijskih i sunčanih naočala iznad 65,00 €
Ekskluzivna prodaja naočala renomiranih marki.
Naočale će vam biti dostavljene u roku od 3 radna dana.
Besplatna dostava za narudžbe dioptrijskih i sunčanih naočala iznad 65,00 €
Opis proizvoda
Sunčane naočale Prada elegantne su, sofisticirane i bezvremenske. Svjetski poznata talijanska marka Prada znak je luksuza. Odlikuje se naglaskom na kvalitetu i stalnim inovacijama koje, međutim, poštuju tradiciju marke. Možete odabrati elegantnu varijantu naočala ili sportskiji model iz kolekcije Linea Rossa s nezamjenjivom crvenom prugom. Bez obzira na stil koji odaberete, s naočalama Prada Vaš će izgled uvijek biti jedinstven i originalan.
Prada Linea Rossa 0PS B11SU 1BO40Z 57 su muške sunčane naočale.
Iskoristite značajku virtualnog isprobavanja i pogledajte kako izgledate sa sunčanim naočalama.
Okvir naočala
- Crna boja okvira savršeno pristaje uz hladne nijanse puti i sa svijetlosmeđom, crnom ili svijetlo plavom kosom.
- Pravokutni okviri sunčanih naočala idealan su izbor ako imate ovalni ili okrugli oblik lica.
- Okvir sunčanih naočala izrađen je od visokokvalitetne plastike koja nudi visoku izdržljivost i udobnost tijekom nošenja.
Leće naočala
- Narančaste leće naočala blokiraju plavo svjetlo, koje je osobito zimi vrlo intenzivno. Povećavaju kontrast, ističu detalje i poboljšavaju vid u sumrak.
- Naočale imaju gradalna stakla, čije se obojenje glatko mijenja od tamnog prema svjetlijem prema dolje. Najtamnija nijansa u gornjem dijelu omogućuje filtriranje oštrog sunčevog svjetla, a svjetlija nijansa u donjem dijelu osigurava dovoljnu vidljivost. Ova obrada leća pruža bolju orijentaciju u prostoru i idealna je, na primjer, za vozače, kojima omogućuje jasniji vid u donjem dijelu vidnog polja i istovremeno smanjuje zasljepljivanje odozgo.
- Leće ovih sunčanih naočala izrađene su od plastike čije su neosporne prednosti mala težina i otpornost na pucanje.
- Zrcalni sloj naočalnih leća karakterizira visoko reflektirajuća površina. Smanjuje količinu svjetlosti koja prodire u oko. Ova značajka čini zrcalne naočale iznimno prikladnima u vrlo svijetlim ili blještavim uvjetima - tijekom sunčanih ljetnih dana ili prilikom skijanja. Zrcalni premaz pruža veću udobnost vida tijekom sunčanog dana, ali može lagano iskriviti doživljaj boja.
- Naočale s UV 400 pružaju 100% zaštitu od štetnog sunčevog zračenja. Leće naočala sadrže sunčani filtar kategorije 2 (propusnost svjetla 18 – 43%) – srednje tamni filtar pogodan za umjereno jako sunčevo zračenje i za svakodnevno nošenje.
Pribor
- Naočale isporučujemo s originalnom futrolom. Boja futrole i njena izvedba mogu se razlikovati.
- Krpa koja se nalazi u pakiranju idealna je za čišćenje i njegu naočala. Neki modeli umjesto krpe mogu sadržavati tekstilnu vrećicu.
Pogledajte cijelu ponudu sunčanih naočala, gdje možete pronaći više stilova omiljenih marki.
Specifikacije proizvoda
135 mm Širina
145 mm Dužina drškice
| Leće naočala | |
|---|---|
| Polarizirane: | Ne |
| Zrcalne: | Da |
| Gradijentne: | Da |
| Fotokromatske: | Ne |
| Propusnost leća i kategorije filtara: | Srednje tamne naočale pogodne za uobičajene ljetne dane — kategorija filtra 2 |
| Boja leća: | Narančasta |
| Visina leće: | 41 mm |
| Širina leće: | 56 mm |
| Materijal leća: | Plastika |
| UV filtar 400: | Da |
| Okviri | |
| Oblik okvira: | Pravokutne |
| Boja okvira: | Crna |
| Materijal okvira: | Plastika |
| Veličina: | M |
| Širina: | 135 mm |
| Dužina drškice: | 145 mm |
| Širina mosta: | 17 mm |
| Težina: | 230 g |
| Prilagodljivi jastučići za nos: | Ne |
| Fleksibilni zglob: | Ne |
| Dodaci | |
| Kutijica: | Da |
| Krpa za čišćenje: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Muške |
| Kategorija: | Sunčane naočale |
| Marka: | Prada Linea Rossa |
| Upotreba: | Moda |
| Kod: | 0PS B11SU 1BO40Z 57 |
Mi smo na Instagramu!
Dodatni savjet:
Otkrijte oblik svog lica i odaberite sunčane naočale koje mu odgovaraju
Komentari za Prada Linea Rossa 0PS B11SU 1BO40Z 57