ReNu MultiPlus 4 x 360 ml s kutijicama - DE
Ovaj proizvod više ne prodajemo.
Zašto kupovati kod nas?
Jer imamo jedinstvene pogodnosti za vas.
-
Výdejní místa
Naručene proizvode dostavit ćemo vam na jedno od naših preuzimačkih mjesta.
-
Besplatna dostava iznad 65 €
Jednostavna dostava na Paketomat za samo 2,99 € ili na kućnu adresu od 3,49 €
-
Bonus program
Od prve kupovine dobivate bonus bodove koje možete zamijeniti za besplatne poklone.
Naručene proizvode dostavit ćemo vam na jedno od naših preuzimačkih mjesta.
Jednostavna dostava na Paketomat za samo 2,99 € ili na kućnu adresu od 3,49 €
Od prve kupovine dobivate bonus bodove koje možete zamijeniti za besplatne poklone.
Detalji o ReNu MultiPlus 4 x 360 ml s kutijicama - DE
Otopina ReNu MultiPlus 360 ml tvrtke Bausch & Lomb višenamjenska je otopina s Hydranatom, namijenjena potpunoj njezi svih vrsta mekanih kontaktnih leća. Ova višenamjenska otopina ispire, dezinficira, a istovremeno vlaži leće i uklanja nataložene proteine i lipide sadržane u suzama. Sastav ove otopine također uključuje borovu kiselinu, koja uravnotežuje poremećeni pH na kontaktnim lećama. Tvar poloksamin uklanja vanjske ostatke staničnih tkiva.
Parametri
| Specifikacije | |
|---|---|
| Težina: | 1804 g |
| Ukupni volumen: | 1440 ml |
| Konzervansi: |
Polyaminopropyl Biguanide Sorbic Acid Edetate Disodium Poloxamine |
| Proizvođač: | Bausch & Lomb |
| Upotreba | |
| Tip: | Višenamjenske |
| Za tvrde kontaktne leće: | Ne |
| Za meke kontaktne leće: | Da |
| Za putovanje: | Ne |
| Rok trajanja: | Najmanje 20 mjeseci |
| Rok trajanja nakon otvaranja: | 3 mjeseca |
| Dodaci | |
| Kutijica u pakiranju: | 4 |
| Ostalo | |
| Kategorija: |
Otopine Dodaci Kompleti otopina |
| Volumen kutijice: | 2 x 3.9 ml |
Komentari za ReNu MultiPlus 4 x 360 ml s kutijicama - DE