Tom Ford Caine 02 FT1280 52N 53 FT1280/S 52N 53
Trenutno ne prodajemo ovaj proizvod.
Moglo bi vam se svidjeti i ovo
Opis proizvoda
Sunčane naočale Tom Ford utjelovljenje su savršenog dizajna, elegancije i jedinstvenog stila. Tom Ford jedna je od sadašnjih ikona modne industrije, a njegov tipičan osjećaj za detalje, osobit stil i odabir najkvalitetnijih materijala čine njegovu kolekciju naočala iznimnom.
Tom Ford Caine 02 FT1280 52N 53 su unisex sunčane naočale.
Iskoristite značajku virtualnog isprobavanja i pogledajte kako izgledate sa sunčanim naočalama.
Okvir naočala
- Smeđa boja okvira savršeno pristaje uz tople nijanse puti i sa svijetlosmeđom, crnom ili tamnoplavom kosom.
- Četvrtasti okviri sunčanih naočala idealan su izbor ako imate okrugli, ovalni ili trokutasti oblik lica.
- Okvir naočala Bio-based izrađen je pomoću biotehnologije, koja nudi ekološki prihvatljiviju alternativu uobičajenim materijalima smanjenjem upotrebe neodrživih plastika. Okvir naočala izrađen je od materijala s nižim ugljičnim otiskom i stoga je ekološki prihvatljiviji.
Leće naočala
- Zelene leće naočala ublažavaju intenzitet svjetla i odlične su za oči, jer ne utječu na kontrast niti izobličuju boje.
- Leće ovih sunčanih naočala izrađene su od plastike čije su neosporne prednosti mala težina i otpornost na pucanje.
- Naočale s UV 400 pružaju 100% zaštitu od štetnog sunčevog zračenja. Leće naočala sadrže sunčani filtar kategorije 3 (propusnost svjetla 8 – 18%) – tamni filtar pogodan za intenzivno sunčevo zračenje na plaži ili u gradu.
Pribor
- Naočale isporučujemo s originalnom futrolom. Boja futrole i njena izvedba mogu se razlikovati.
- Krpa koja se nalazi u pakiranju idealna je za čišćenje i njegu naočala. Neki modeli umjesto krpe mogu sadržavati tekstilnu vrećicu.
Pogledajte cijelu ponudu sunčanih naočala, gdje možete pronaći više stilova omiljenih marki.
Specifikacije proizvoda
146 mm Širina
145 mm Dužina drškice
| Leće naočala | |
|---|---|
| Polarizirane: | Ne |
| Zrcalne: | Ne |
| Gradijentne: | Ne |
| Fotokromatske: | Ne |
| Propusnost leća i kategorije filtara: | Tamne naočale pogodne za intenzivno sunčevo svjetlo — kategorija filtra 3 |
| Boja leća: | Zelena |
| Visina leće: | 43 mm |
| Širina leće: | 53 mm |
| Materijal leća: | Plastika |
| UV filtar 400: | Da |
| Okviri | |
| Oblik okvira: | Četvrtaste |
| Boja okvira: | Smeđa |
| Materijal okvira: | Eco-friendly - Bio-based |
| Veličina: | L |
| Širina: | 146 mm |
| Dužina drškice: | 145 mm |
| Širina mosta: | 19 mm |
| Težina: | 300 g |
| Prilagodljivi jastučići za nos: | Ne |
| Fleksibilni zglob: | Ne |
| Dodaci | |
| Kutijica: | Da |
| Krpa za čišćenje: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Unisex |
| Kategorija: | Sunčane naočale |
| Marka: | Tom Ford |
| Upotreba: | Moda |
| Kod: | FT1280/S 52N 53 |
Mi smo na Instagramu!
Dodatni savjet:
Otkrijte oblik svog lica i odaberite sunčane naočale koje mu odgovaraju
Komentari za Tom Ford Caine 02 FT1280 52N 53