Zero-Seven Refreshing 3 x 360 ml s kutijicama
Ovaj proizvod više ne prodajemo.
Zašto kupovati kod nas?
Jer imamo jedinstvene pogodnosti za vas.
-
Výdejní místa
Naručene proizvode dostavit ćemo vam na jedno od naših preuzimačkih mjesta.
-
Besplatna dostava iznad 65 €
Jednostavna dostava na Paketomat za samo 2,99 € ili na kućnu adresu od 3,49 €
-
Bonus program
Od prve kupovine dobivate bonus bodove koje možete zamijeniti za besplatne poklone.
Naručene proizvode dostavit ćemo vam na jedno od naših preuzimačkih mjesta.
Jednostavna dostava na Paketomat za samo 2,99 € ili na kućnu adresu od 3,49 €
Od prve kupovine dobivate bonus bodove koje možete zamijeniti za besplatne poklone.
Detalji o Zero-Seven Refreshing 3 x 360 ml s kutijicama
Otopina Zero-Seven Refreshing je višenamjenska otopina s Hypromellose (HPMC) i D-sorbitolom. HPMC je hidratantna tvar koja stvara vlažni film između kontaktne leće i oka. Postupno se oslobađa, nadopunjujući i štiteći suzni film. D-sorbitol sprječava isušivanje kontaktnih leća. Zahvaljujući sastavu koji sadrži ove dvije tvari, otopina Zero-Seven Refreshing minimizira neugodan osjećaj suhog oka. Sastav NO RUB omogućuje uklanjanje nečistoća, dezinfekciju i uklanjanje proteinskih naslaga bez potrebe za mehaničkim čišćenjem leća.
Parametri
| Specifikacije | |
|---|---|
| Težina: | 1449 g |
| Ukupni volumen: | 1080 ml |
| Konzervansi: | Polyhexamethylene |
| Proizvođač: | Polytouch Chemical Co. |
| Upotreba | |
| Tip: | Višenamjenske |
| Za tvrde kontaktne leće: | Ne |
| Za meke kontaktne leće: | Da |
| Za putovanje: | Ne |
| Rok trajanja: | Najmanje 28 mjeseci |
| Rok trajanja nakon otvaranja: | 3 mjeseca |
| Dodaci | |
| Kutijica u pakiranju: | 3 |
| Ostalo | |
| Kategorija: |
Otopine Dodaci Kompleti otopina |
| Volumen kutijice: | 2 x 3.9 ml |
Komentari za Zero-Seven Refreshing 3 x 360 ml s kutijicama