Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056
Prada Linea Rossa 0PS A08S U61144 56
Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO08F 56
  • Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056 36723
  • Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056 36724
  • Dimenzije okvira
  • Dimenzije okvira
Posljednji komad na skladištu
Besplatna dostava!
Na skladištu. šaljemo danas
30-dnevno jamstvo povrata novca
Varijante boja
Odaberite parametre
Veličina
M (56 mm)
Zašto kupovati kod nas?
Jer imamo jedinstvene pogodnosti za vas.
  • Autorizirani prodavač
    Ekskluzivna prodaja naočala renomiranih marki.
  • Sve na skladištu
    Naočale će vam biti dostavljene u roku od 3 radna dana.
Opis proizvoda
Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056 su muške sunčane naočale.
Iskoristite značajku virtualnog isprobavanja i pogledajte kako izgledate sa sunčanim naočalama.
Okvir naočala
Leće naočala
Pribor
  • Naočale isporučujemo s originalnom futrolom. Boja futrole i njena izvedba mogu se razlikovati.
Pogledajte cijelu ponudu sunčanih naočala, gdje možete pronaći više stilova omiljenih marki.
Specifikacije proizvoda
136 mm Širina
145 mm Dužina drškice
42 mm Visina leće
56 mm Širina leće
19 mm Širina mosta
Leće naočala
Polarizirane:  Ne
Zrcalne:  Da
Gradijentne:  Ne
Fotokromatske:  Ne
Boja leća:  Srebrna
Visina leće:  42 mm
Širina leće:  56 mm
Materijal leća:  Plastika
UV filtar 400:  Da
Okviri
Oblik okvira:  Četvrtaste
Boja okvira:  Crna
Materijal okvira:  Plastika
Veličina:  M
Širina:  136 mm
Dužina drškice:  145 mm
Širina mosta:  19 mm