Michael Kors Bierzo 0MK4140U 3006 54
Michael Kors Bierzo 0MK4140U 3005 54
  • Michael Kors Bierzo 0MK4140U 3006 54 33380
  • Michael Kors Bierzo 0MK4140U 3006 54 33381
  • Dimenzije okvira
  • Dimenzije okvira
Varijante boja
Trenutno ne prodajemo ovaj proizvod.
Moglo bi vam se svidjeti i ovo
Lentiamo koristi samo prvoklasne leće
  • Bez odsjaja i nečistoća
  • Lagane, ali otporne
  • 100% UV zaštita
    Naše leće pružaju 100% zaštitu od UV zračenja.
Opis proizvoda
Michael Kors Bierzo 0MK4140U 3006 54 su ženske naočale s dioptrijom.
Iskoristite značajku virtualnog isprobavanja i pogledajte kako izgledate s naočalama.
Okvir naočala
  • Pravokutni okviri idealan su izbor ako imate ovalni ili okrugli oblik lica.
Pribor
  • Naočale isporučujemo s originalnom futrolom. Boja futrole i njena izvedba mogu se razlikovati.
Ovo je medicinski proizvod. Prije uporabe pročitajte upute za uporabu.
Specifikacije proizvoda
137 mm Širina
140 mm Dužina drškice
42 mm Visina leće
54 mm Širina leće
17 mm Širina mosta
Leće naočala
Visina leće:  42 mm
Širina leće:  54 mm
Okviri
Oblik okvira:  Pravokutne
Tip okvira:  Pun rub
Boja okvira:  Smeđa
Boja dijelova okvira:  Zlatna
Materijal okvira:  Metal/Plastika
Veličina:  M
Širina:  137 mm
Dužina drškice:  140 mm
Širina mosta:  17 mm