Ray-Ban Wayfarer RB2140 661313 50
Zašto kupovati kod nas?
Jer imamo jedinstvene pogodnosti za vas.
-
Autorizirani prodavač
Ekskluzivna prodaja naočala renomiranih marki.
-
Sve na skladištu
Naočale će vam biti dostavljene u roku od 3 radna dana.
-
Besplatna dostava iznad 65,00 €
Besplatna dostava za narudžbe dioptrijskih i sunčanih naočala iznad 65,00 €
Opis proizvoda
Svjetski poznati brand Ray-ban s pravom se smatra top brandom među naočalama. Kolekcija naočala Ray-ban jamstvo je visoke kvalitete i bezvremenskog dizajna, a dostupna je u mnogim različitim oblicima i bojama. Ikonične sunčane naočale Ray-ban vrlo su popularne i među slavnima, zahvaljujući čemu se njihova popularnost proširila diljem svijeta.
Ray-Ban Wayfarer RB2140 661313 50 su unisex sunčane naočale.
Iskoristite značajku virtualnog isprobavanja i pogledajte kako izgledate sa sunčanim naočalama.
Okvir naočala
- Ljubičasta boja okvira savršeno pristaje uz hladne nijanse puti i s crnom, sivom, bijelom ili svijetlo plavom kosom.
- Četvrtasti okviri sunčanih naočala idealan su izbor ako imate okrugli, ovalni ili trokutasti oblik lica.
- Okvir sunčanih naočala izrađen je od visokokvalitetne plastike koja nudi visoku izdržljivost i udobnost tijekom nošenja.
Leće naočala
- Narančaste leće naočala blokiraju plavo svjetlo, koje je osobito zimi vrlo intenzivno. Povećavaju kontrast, ističu detalje i poboljšavaju vid u sumrak.
- Leće ovih sunčanih naočala izrađene su od kvalitetnog mineralnog stakla čija je neosporna prednost izuzetna otpornost na ogrebotine. Mineralno staklo također se ističe najboljim vizualnim svojstvima među ostalim materijalima korištenim u proizvodnji naočalnih leća.
- Naočale s UV 400 pružaju 100% zaštitu od štetnog sunčevog zračenja. Leće naočala sadrže sunčani filtar kategorije 1 (propusnost svjetla 43 – 80%) – vrlo blago zatamnjene leće pogodne za slabije sunčevo zračenje ili kao zaštita od prašine i vjetra.
Pribor
- Naočale isporučujemo s originalnom futrolom. Boja futrole i njena izvedba mogu se razlikovati.
- Krpa koja se nalazi u pakiranju idealna je za čišćenje i njegu naočala. Neki modeli umjesto krpe mogu sadržavati tekstilnu vrećicu.
Pogledajte cijelu ponudu sunčanih naočala, gdje možete pronaći više stilova omiljenih marki.
Specifikacije proizvoda
137 mm Širina
150 mm Dužina drškice
| Leće naočala | |
|---|---|
| Polarizirane: | Ne |
| Zrcalne: | Ne |
| Gradijentne: | Ne |
| Fotokromatske: | Ne |
| Propusnost leća i kategorije filtara: | Vrlo blago zatamnjene naočale za oblačne dane — kategorija filtra 1 |
| Boja leća: | Narančasta |
| Visina leće: | 40 mm |
| Širina leće: | 50 mm |
| Materijal leća: | Mineralno staklo |
| UV filtar 400: | Da |
| Okviri | |
| Oblik okvira: | Četvrtaste |
| Boja okvira: | Ljubičasta |
| Materijal okvira: | Plastika |
| Veličina: | M |
| Širina: | 137 mm |
| Dužina drškice: | 150 mm |
| Širina mosta: | 22 mm |
| Težina: | 140 g |
| Prilagodljivi jastučići za nos: | Ne |
| Fleksibilni zglob: | Ne |
| Dodaci | |
| Kutijica: | Da |
| Krpa za čišćenje: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Unisex |
| Kategorija: | Sunčane naočale |
| Marka: | Ray-Ban |
| Upotreba: | Moda |
| Kod: | RB2140 661313 50 |
| Dostupno na recept: | Ne |
Mi smo na Instagramu!
Dodatni savjet:
Otkrijte oblik svog lica i odaberite sunčane naočale koje mu odgovaraju
Komentari za Ray-Ban Wayfarer RB2140 661313 50