Biotrue Multi-Purpose 60 ml s kutijicom (bonus)
Ovaj proizvod se ne može kupiti zasebno.
Zašto kupovati kod nas?
Jer imamo jedinstvene pogodnosti za vas.
-
Výdejní místa
Naručene proizvode dostavit ćemo vam na jedno od naših preuzimačkih mjesta.
-
Besplatna dostava iznad 65 €
Jednostavna dostava na Paketomat za samo 2,99 € ili na kućnu adresu od 3,49 €
-
Bonus program
Od prve kupovine dobivate bonus bodove koje možete zamijeniti za besplatne poklone.
Naručene proizvode dostavit ćemo vam na jedno od naših preuzimačkih mjesta.
Jednostavna dostava na Paketomat za samo 2,99 € ili na kućnu adresu od 3,49 €
Od prve kupovine dobivate bonus bodove koje možete zamijeniti za besplatne poklone.
Detalji o Biotrue Multi-Purpose 60 ml s kutijicom (bonus)
Biotrue Multi-Purpose je višenamjenska otopina namijenjena za čišćenje, dezinfekciju, vlaženje, ispiranje i pohranu svih mekanih kontaktnih leća, uključujući silikon-hidrogel leće.
Univerzalna otopina Biotrue Multi-Purpose koristi biološki inspirirana poboljšanja – koristi lubrikant čiji je pH uravnotežen na usporedivu razinu s razinom zdravih suza, oblaže leće slojem za vlaženje za ugodnije nošenje i očuvava aktivnost nekih korisnih proteina koji su prisutni u suzama.
Biotrue Multi-Purpose pomaže zadržati kontaktne leće vlažnima do 20 sati i time pridonosi visokoj udobnosti pri nošenju. Otopina Biotrue Multi-Purpose u sebi spaja jedinstvene inovacije inspirirane fiziologijom očiju u kombinaciji s dvostrukim sustavom dezinfekcije.
Parametri
| Specifikacije | |
|---|---|
| Težina: | 105 g |
| Ukupni volumen: | 60 ml |
| Konzervansi: |
Polyaminopropyl Biguanide Boric Acid |
| Upotreba | |
| Tip: | Višenamjenske |
| Za tvrde kontaktne leće: | Ne |
| Za meke kontaktne leće: | Da |
| Za putovanje: | Da |
| Rok trajanja nakon otvaranja: | 3 mjeseca |
| Dodaci | |
| Kutijica u pakiranju: | 1 |
| Ostalo | |
| Volumen kutijice: | 2 x 4.2 ml |
Komentari za Biotrue Multi-Purpose 60 ml s kutijicom (bonus)