Hugo Boss HUGO HG 1334/S 80S IR 99
Trenutno ne prodajemo ovaj proizvod.
Moglo bi vam se svidjeti i ovo
Opis proizvoda
Hugo naočale predstavljaju kombinaciju originalnosti, nezamjenjivog dizajna i smisla za detalje. Rafinirana i luksuzna kolekcija sunčanih naočala prvenstveno je namijenjena mlađoj generaciji. Preciznost izrade, visoka kvaliteta i novi stilovi atributi su koji donose brendu Hugo svjetsku slavu.
Hugo Boss HUGO HG 1334/S 80S IR 99 su muške sunčane naočale.
Okvir naočala
- Crna boja okvira savršeno pristaje uz hladne nijanse puti i sa svijetlosmeđom, crnom ili svijetlo plavom kosom.
- Pravokutni okviri sunčanih naočala idealan su izbor ako imate ovalni ili okrugli oblik lica.
- Okvir sunčanih naočala izrađen je od visokokvalitetne plastike koja nudi visoku izdržljivost i udobnost tijekom nošenja.
Leće naočala
- Sive leće naočala ublažavaju intenzitet svjetla i odlične su za oči, jer ne utječu na kontrast niti izobličuju boje.
- Leće ovih sunčanih naočala izrađene su od plastike čije su neosporne prednosti mala težina i otpornost na pucanje.
- Naočale s UV 400 pružaju 100% zaštitu od štetnog sunčevog zračenja. Leće naočala sadrže sunčani filtar kategorije 3 (propusnost svjetla 8 – 18%) – tamni filtar pogodan za intenzivno sunčevo zračenje na plaži ili u gradu.
Pribor
- Naočale isporučujemo s originalnom futrolom. Boja futrole i njena izvedba mogu se razlikovati.
- Krpa koja se nalazi u pakiranju idealna je za čišćenje i njegu naočala. Neki modeli umjesto krpe mogu sadržavati tekstilnu vrećicu.
Pogledajte cijelu ponudu sunčanih naočala, gdje možete pronaći više stilova omiljenih marki.
Specifikacije proizvoda
148 mm Širina
135 mm Dužina drškice
| Leće naočala | |
|---|---|
| Polarizirane: | Ne |
| Zrcalne: | Ne |
| Gradijentne: | Ne |
| Fotokromatske: | Ne |
| Propusnost leća i kategorije filtara: | Tamne naočale pogodne za intenzivno sunčevo svjetlo — kategorija filtra 3 |
| Boja leća: | Siva |
| Visina leće: | 50 mm |
| Širina leće: | 99 mm |
| Materijal leća: | Plastika |
| UV filtar 400: | Da |
| Okviri | |
| Oblik okvira: | Pravokutne |
| Boja okvira: | Crna |
| Boja dijelova okvira: | Bijela |
| Materijal okvira: | Plastika |
| Veličina: | L |
| Širina: | 148 mm |
| Dužina drškice: | 135 mm |
| Širina mosta: | 1 mm |
| Težina: | 125 g |
| Prilagodljivi jastučići za nos: | Ne |
| Fleksibilni zglob: | Ne |
| Dodaci | |
| Kutijica: | Da |
| Krpa za čišćenje: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Muške |
| Kategorija: | Sunčane naočale |
| Marka: | Hugo |
| Upotreba: | Moda |
| Kod: | HG 1334/S 80S IR 99 |
| Dostupno na recept: | Ne |
Mi smo na Instagramu!
Dodatni savjet:
Otkrijte oblik svog lica i odaberite sunčane naočale koje mu odgovaraju
Komentari za Hugo Boss HUGO HG 1334/S 80S IR 99