Zero-Seven Refreshing 80 ml s kutijicom (bonus)
Ovaj proizvod se ne može kupiti zasebno.
Zašto kupovati kod nas?
Jer imamo jedinstvene pogodnosti za vas.
-
Výdejní místa
Naručene proizvode dostavit ćemo vam na jedno od naših preuzimačkih mjesta.
-
Besplatna dostava iznad 65 €
Jednostavna dostava na Paketomat za samo 2,99 € ili na kućnu adresu od 3,49 €
-
Bonus program
Od prve kupovine dobivate bonus bodove koje možete zamijeniti za besplatne poklone.
Naručene proizvode dostavit ćemo vam na jedno od naših preuzimačkih mjesta.
Jednostavna dostava na Paketomat za samo 2,99 € ili na kućnu adresu od 3,49 €
Od prve kupovine dobivate bonus bodove koje možete zamijeniti za besplatne poklone.
Detalji o Zero-Seven Refreshing 80 ml s kutijicom (bonus)
Otopina Zero-Seven Refreshing je višenamjenska otopina koja sadrži hipromelozu (HPMC) i D-sorbitol. HPMC je sredstvo za vlaženje koje stvara vlažni sloj između kontaktne leće i oka. Postupno se oslobađa, nadopunjujući i štiteći suzni film. D-sorbitol sprječava isušivanje kontaktnih leća. Zahvaljujući svom sastavu koji sadrži ove dvije tvari, otopina Zero-Seven Refreshing smanjuje neugodan osjećaj suhog oka. Sastav BEZ TRIVANJA omogućuje uklanjanje nečistoća, dezinfekciju i uklanjanje naslaga proteina bez potrebe za mehaničkim čišćenjem leća.
Parametri
| Specifikacije | |
|---|---|
| Težina: | 137 g |
| Ukupni volumen: | 80 ml |
| Konzervansi: | Polyhexamethylene |
| Upotreba | |
| Tip: | Višenamjenske |
| Za tvrde kontaktne leće: | Ne |
| Za meke kontaktne leće: | Da |
| Za putovanje: | Da |
| Rok trajanja: | Najmanje 21 mjeseci |
| Rok trajanja nakon otvaranja: | 3 mjeseca |
| Dodaci | |
| Kutijica u pakiranju: | 1 |
| Ostalo | |
| Volumen kutijice: | 2 x 3.9 ml |
Komentari za Zero-Seven Refreshing 80 ml s kutijicom (bonus)